Kluczowe funkcjonalności

100% zgodnośc z Java/J2EE 


Rainforest jest stworzony w całości w Java, dzięki temu działa na każdym serwerze zgodym z J2EE.


Nowoczesna Architektura Plug-inów 


Platforma Rainforest jest zaprojektowana jako baza do budowania zaawansowanych aplikacji on-line. Proces budowy aplikacji opiera się na rozszerzaniu możliwości bazowego systemu o pluginy. Dzięki temu proces wdrożenia może być tańszy przy zachowaniu najwyższej jakości i efektywności.

 
Zwiększenie wydajności dzięki Cache System 


Platforma Rainforest posiada własny system cache dla zwiększenia wydajności aplikacji i zmniejszenia obciążenia systemu. Pozwala on na dostarczanie dynamicznych stron z szybkością porównywalną do działania serwisu opartego na statycznych plikach.

 

Oparty na przeglądarce interfejs użytkownika


Wszystko, czego potrzeba do pracy z Rainforest to dowolna przeglądarka. Te metoda pozwala na dostęp do edycji danych z dowolnego miejsca.

 

Zarządzanie prawami dostępu 


Rainforest zapewnia pełną możliwość konfiguracji dostępu dla poszczególnych kont użytkowników. Struktura praw dostępu, odpowiadać może strukturze organizacji, co w naturalny sposób ułatwi współpracę nad serwisem różnym osobom z firmy.


Moduł Mailowy 


By ułatwić obsługę dużego ruchu e-mail Rainforest posiada skalowalny program obsługi poczty działający z dowolnym serwerem SMTP.Zobacz też proces wdrożenia