Rainforest eCommerce

Rainforest eCommerce to prosta droga do wydajnego biznesu elektronicznego. Jest to w pełni zautomatyzowane i elastyczne rozwiązanie. Czy jest to historia zamówień, newslettery, czy też kupony promocyjne i ich dystrubucja, Rainforest eCommerce zapewnia szerokie spektrum możliwości, aby efektywnie tworzyć i zarządzać biznesem elektronicznym.


Rainforest eCommerce został stworzony wg filozofii safety first. Wszelkie połączenia wymagające pełnego zabezpieczenia korzystają z rozwiązania SSL (Secure Socket Layering). Dzięki temu zarówno klient jak i Twój e-biznes są bezpieczni.


Rainforest eCommerce jest modułem bazującym na Platformie Rainforest. Elastyczność Platformy pozwala na łatwą integrację z innymi modułami – takimi jak Rainforest CMS, Rainforest Portal czy Rainforest eLearning.


Dlaczego Rainforest eCommerce?

BezpieczeństwoChroń swój e-biznes i swoich klientów za pomocą podpisu elektronicznego, certyfikatów autentyczności i bezpiecznego połączenia SSL (Secure Socket Layering).
Elastyczna struktura produktów
Twórz dowolne kategorie produktów i inuicyjną nawigację pomiędzy nimi
Relacyjne bazy danych
Zwiększ sprzedaż dzięki zaawansowanym rozwiązanim baz danych, która pozwala na automatyczne sugestie powiązanych produktów.
Status zamówienia
Pozwól klientom śledzić status zamówienia nie opuszczając Twojego sklepu internetowego.
Zaawansowane zarządzanie klientami
Zachowuj szczegółowe dane klientów i historię zamówień wraz z preferencjami i wysyłaj spresonalizowane oferty.
Integracja z systemami zewnętrznymi
Integruj Rainforest eCommerce z takimi systemami online jak:  Fedex, UPS, Authorize Net, MyCheckBook i MS Money.

  

Przykłady implementacji: